Thursday 18 July 2019

پنجشنبه 27 تير ماه 1398 9:36:18

 

نسخه آزمایشی

English Page

 

  اطلاعیه پذیرش دانشجو و مدارک ثبت نام

  سامانه امور پایان نامه

  ارتباط مستقیم با مسئولین دانشگاه

  تابلو اعلانات کلاس ها

  نقشه جغرافیایی دانشگاه

Islamic Azad University, Kish International Branch

 جلسه تکریم و معارفه سرپرست جدید واحد برگزار شد 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کیش با حضور جمعی از مسئولان معرفی شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، با حکم دکتر فرهاد رهبر، محمدرضا قائدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کیش شد و از تلاش های امیررضا شریف نیا رئیس سابق این واحد دانشگاهی قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در این آیین با گرامیداشت شهادت استاد دکتر مفتح و وحدت حوزه و دانشگاه، این روز را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب خواند و گفت: پیوند حوزه و دانشگاه یکی از مهمترین مسائلی است که می تواند راه بالندگی را در این دو مکان فراهم ساخته و رشد و شکوفایی را رقم بزند.

دکتر مهدی باقری از دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از دستاورد های انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان با 18 واحد و مرکز بالغ بر 44000 دانشجو در مقاطع مختلف این افتخار را دارد تا با مدیریت اصولی و راهبردی دکتر ولایتی و دکتر رهبر نقش بسزایی در حوزه تعلیم و تربیت این استان ایفا کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با ورود خود به مناطق مختلف، رشد و تعالی را به دنبال داشته است، گفت: راه‌اندازی و ایجاد رشته‌های مختلف در واحدکیش در راستای منابع و ظرفیت‌های منطقه آزاد صورت گرفته و تا کنون نیز رضایت مندی مردم این منطقه را نیز به همراه داشته است.»

باقری افزود: شهرستان کیش با وجود قطب اقتصادی و قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی مناسب و هم جوار بودن با کشورهای همسایه جنوبی این توانایی را دارد تا بتوانند با توسعه راه‌اندازی رشته‌های تحصیلات تکمیلی در آینده نزدیک به یکی از واحدهای بزرگ و جامع بین المللی در کشور تبدیل شود.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به تغییر در حوزه مدیریتی این واحد دانشگاهی گفت: خدمت کردن به به جامعه می تواند در هر مسئولیتی انجام بگیرد پس مهم این است که از فرصت های پیش رو در جهت خدمت صادقانه و تعالی کشور عزیزمان کوتاهی نکنیم و با جان و دل در این عرصه زمینه رشد و توسعه را فراهم سازیم.

وی از زحمات امیر رضا شریف نیا رئیس سابق این واحد دانشگاهی در طول مدت خدمت در این سمت قدردانی و دکتر محمد رضا قائدی را به عنوان سرپرست جدید این واحد دانشگاهی معرفی و حکم دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی را به وی ابلاغ کرد.

در ادامه این جلسه رئیس دبیرخانه هیات امنای استان هرمزگان نیز با قدردانی از خدمات ارزنده مدیران این دانشگاه گفت: امروز نوع نگاه و حرکت رو به رشد و حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی تحسین برانگیز است که باید این فرصت ها مغتنم شمرده شود و فرصت های پیش رو درراه بالندگی و توسعه بکار گرفته شود.

محسن دهقانی گفت: با توجه به ترسیم دورنما و چشم‌انداز زیبا همراه با پتااسیل بالا و موقعیت استراتژیک این منطقه سوق الجیشی؛ بدون تردید نقش دانشگاه آزاد اسلامی می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد.

  تعداد نمایش : 2155 بار

QR

تماس با دانشگاه

جزیره کیش ، بلوار سنائی، میدان سازمان منطقه آزاد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش - کد پستی 7941775883

شماره تماس : 07644422720 - شماره فکس : 07644423957

جهت هرگونه ارتباط تلفنی و یا ایمیل با دفتر پژوهش به سامانه Defa.iaukish.ir مراجعه نمایید .

پست الکترونیکی : Info[@]IaukishInt.Ac.Ir

دسترسی سریع

  مدارک لازم جهت ثبت نام

  سرفصل و چارت دروس

  سازمان منطقه آزاد کیش

  سامانه قدیم دانشگاه