بیانیه 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کیش، روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی علی بن ابی طالب (ع) دانشگاه آزاد اسلامی کیش با انتشار بیانیه ای از حضور پرشور دانشجویان و آحاد مردم در راهپیمایی استکبار ستیزی سیزده آبان تقدیر و تشکر کرد.


در این بیانیه آمده است:چندی است عده ای به ظاهر ساده اندیش و به واقع مغرض پس از فرصت بدست آمده حاصل از مذاکرات هسته ای و توافق برجام در پی القای تغییر رفتار آمریکا و استکبار در قبال نظام اسلامی بر آمده اند و سعی در بزک کردن چهره دشمن و فراموشی شعار راهبردی "مرگ بر آمریکا" دارند.


این بیانیه ادامه می دهد:همانگونه که رهبر معظم انقلاب در دیدار روز گذشته خود با دانشجویان و دانش آموزان تاکید کردند؛"شعار و فریاد مرگ بر آمریکای ملت ایران دارای پشتوانه‌ی قوی عقلانی و منطقی و برگرفته از قانون اساسی و تفکرات اصولی است که ظلم و ستم را برنمی‌تابد." ، شعار مرگ بر آمریکای امروز مردم ایران حامل پیامی روشن هم برای مستکبرین و هم دست نشاندگان داخلی آنان است.


این بیانیه تاکید می کند:چهره پلید آمریکا و دستان آلوده به خون این دشمن دیرین جمهوری اسلامی هرگز با توجیه های سخیف دست نشاندگانش در کشور ها پاک نمی شود و حضور پرشور جوانان انقلابی و دانشجویان و دانش آموزان در کنار آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری امروز بار دیگر نشان داد ملت انقلابی بی توجه به این ترفندهای دشمن با بصیرت بالای خود هرگز جنایات آمریکا را فراموش نکرده و نخواهد کرد و شعار مرگ بر آمریکا را همواره بعنوان راهبرد استکبار ستیزی خود به گوش جهانیان می رساند.


بسیج دانشجویی در این بیانیه ضمن هشدار به مسئولین کشور از آنها خواسته شده تا در برابر پروژه های نفوذ دشمن که بارها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است بخصوص پس از برجام هوشمندانه عمل کنند و به این نکته نیز تاکید شده است که هر اقدامی جهت برقرای رابطه با دولت مستکبر آمریکا ، همانند شعارهای امروز مردم واکنش سخت ملت و جوانان انقلابی را در پی خواهد داشت.


در پایان این بیانیه از حضور پرشور مردم و بخصوص دانشجویان انقلابی در راهپیمایی 13 آبان که تحت عنوان "فصلی نو از مبارزه با استکبار" تشکر و قدردانی بعمل آمد.


سازمان بسیج دانشجویی کل کشور