Tuesday 14 July 2020

سه شنبه 24 تير ماه 1399 1:38:23

 

نسخه آزمایشی

English Page

 

  اطلاعیه پذیرش دانشجو و مدارک ثبت نام

  سامانه امور پایان نامه

  ارتباط مستقیم با مسئولین دانشگاه

  تابلو اعلانات کلاس ها

  نقشه جغرافیایی دانشگاه

Islamic Azad University, Kish International Branch

 دعوت دکتر طهرانچی از دانشگاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از دانشگاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی از اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه دعوت کرد که با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بار دیگر عظمت ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

متن پیام دکتر طهرانچی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

با حمد و ستایش به محضر باری‌تعالی و درود بر پیامبرخاتم (ص) و اهل بیت ‏کرامش ‏که چراغ راه بشریت‌‏اند

انقلاب اسلامی بی شک ثمره فداکاری و اراده مردم پاک سرشت و آزادی خواهی است که با ندای حق طلبی و روشنگری حضرت امام خمینی (ره)، خیزش و جنبشی عظیم برابر خفقان و ظلم آن دوران به راه افتاد تا استقلال، آزادی و هویت ایرانی-اسلامی در قامت نظام جمهوری اسلامی معنا پیدا کند.

پیروزی انقلاب اسلامی و تحقق اراده مردم عاملی بود تا دشمنان و متحدان رژیم گذشته به تلافی این موفقیت از تمامی ابزار و روش‏های غیرانسانی و غیراخلاقی برای ایجاد تفرقه و نفاق بین صفوف متحد ملت بهره گیرند و تحمیل جنگ تحمیلی هم یکی از آن اقدامات خصمانه علیه مردم بود، اما اراده و جانفشانی مردم، رهبری امام راحل تمام دسیسه های بدخواهان نظام اسلامی را با شکست مواجه کرد و این میراث ماندگار امروز با هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری با قدرت و صلابت به راه خود ادامه می دهد.

امروز در حالی چهلمین بهار انقلاب را جشن می‏گیریم که به برکت انسجام و وحدت بی نظیر، دشمنان ملت و در راس آنان آمریکا دریافته‏اند که با جنگ سخت نمی توانند با ایران اسلامی مقابله کنند و می‏کوشند با راه اندازی جنگ نرم، توطئه‏های خود را علیه ملت ایران عملی سازند، بی تردید این توطئه شوم نیز همچون گذشته با تدابیر رهبر معظم انقلاب و با وحدت و همدلی مردم نقش برآب خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای گرانقدر انقلاب اسلامی که با حمایت حضرت امام خمینی (ره) و هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب در چهلمین سال این طلیعه شکوهمند در تلاش است گام‏های بلندی در راستای تحقق آرمان‏های رفیع انقلاب، پیشرفت علمی و حل نیازهای کشور بردارد و این هدف بی‏تردید مایه امید و دلگرمی جوانان کشور خواهد بود.

امروز در شرایطی که دشمن تلاش می کند ایران با رکود علمی همراه سازد، نقش آفرینی دانشگاه برای پیشبرد اهداف بیش از پیش احساس می شود، مسلما توجه به مساله محوری مقدمه ای برای ایجاد یک تحول عظیم در این مسیر خواهد بود، دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان مبنای حرکت و رفع مسائل جامعه در دهه پنجم انقلاب اسلامی را براساس تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل ضرورت ها و نیازهای کشور در حوزه های مختلف تدوین کرده است و این مهم با همت عالی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی امکان پذیر خواهد بود.

امسال با وجود تهدیدات جدید غیراخلاقی و غیرانسانی استکبار جهانی، بیش از هر سال نمایش وحدت و مشارکت آحاد ملت برای دفاع از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ضرورت دارد و حضور دانشگاهیان در مراسم جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی نشان از اهمیت اثربخشی نقش آنان در تقویت انسجام جامعه دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهیدان عزیز و تبریک به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان گرامی این دانشگاه دعوت می‏کند که با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ،این حرکت وحدت بخش بار دیگر عظمت ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

محمد مهدی طهرانچی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

  تعداد نمایش : 433 بار

QR

تماس با دانشگاه

جزیره کیش ، بلوار سنائی، میدان سازمان منطقه آزاد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش - کد پستی 7941775883

شماره تماس : 07644422720 - شماره فکس : 07644423957

جهت هرگونه ارتباط تلفنی و یا ایمیل با دفتر پژوهش به سامانه Defa.iaukish.ir مراجعه نمایید .

پست الکترونیکی : Info[@]IaukishInt.Ac.Ir

دسترسی سریع

  مدارک لازم جهت ثبت نام

  سرفصل و چارت دروس

  سازمان منطقه آزاد کیش

  سامانه قدیم دانشگاه