Tuesday 14 July 2020

سه شنبه 24 تير ماه 1399 2:05:04

 

نسخه آزمایشی

English Page

 

  اطلاعیه پذیرش دانشجو و مدارک ثبت نام

  سامانه امور پایان نامه

  ارتباط مستقیم با مسئولین دانشگاه

  تابلو اعلانات کلاس ها

  نقشه جغرافیایی دانشگاه

Islamic Azad University, Kish International Branch

 برگزاری نخستین جلسه دفاع از پروپوزال دانشجوی دکترای تخصصی رشته حقوق خصوصی 

برگزاری نخستین جلسه دفاع از پروپوزال دانشجوی دکترای تخصصی رشته حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، جلسه دفاع از پروپوزال دانشجویان دکترای تخصصی گروه حقوق با حضور دکتر قائدی ریاست واحد، دکتر روستا معاون آموزشی و پژوهشی، دکتر حسینی مدیر گروه آموزشی رشته حقوق،دکتر غضنفری نماینده تحصیلات تکمیلی، اساتید راهنما، مشاور، داوران، استادان گروه و جمعی از دانشجویان این واحد برگزار شد.
واحد بین المللی کیش دارای 22 رشته در مقطع دکترای تخصصی و 22 رشته نیز در مقطع کارشناسی ارشد می باشد که دانشجویان پس از طی مراحل آموزشی و گذراندن دروس به سمت حوزه پژوهشی هدایت می شوند. ارتقا کیفیت رساله ها و همچنین منطبق بودن با نیاز جامعه از اهم اولویت های حوزه پژوهشی واحد بین المللی کیش می باشد.
دکتر حسینی مدیر گروه تحصیلات تکمیلی رشته حقوق در این جلسه با تاکید بر اهمیت ارتقا کیفیت پایان نامه ها و رساله ها افزود: با توجه به سیاست واحد بین المللی کیش و استفاده از توان و ظرفیت علمی اساتید با کیفیت، و همدلی اساتید محترم گروه مقرر شده است تا پروپوزال ها و رساله ها بصورت عملی محور باشند و با عنایت  به وجود دانشجویان مستعد و فعال ، در آینده  شاهد ثمرات آن خواهیم بود. وی همچنین در ادامه افزودند: در گروه حقوق خصوصی و بین الملل اساتیدی نام اشنا و صاحب سبک مشخص شده اند تا جهت ارتباط بهتر با دانشجویان جلساتی را به صورت ویژه با این افراد داشته باشند.

دکتر حسینی مدیر گروه رشته حقوق در این جلسه با تاکید بر اهمیت ارتقا کیفیت پایان نامه ها و رساله ها افزود: با توجه به سیاست واحد بین المللی کیش و استفاده از توان و ظرفیت علمی اساتید با کیفیت، و همدلی اساتید محترم گروه مقرر شده است تا پروپوزال ها عملی محور باشند و با توجه به وجود دانشجویان مستعد، در آینده  شاهد ثمرات آن خواهیم بود. وی همچنین در ادامه افزودند: در گروه حقوق خصوصی و بین الملل اساتیدی مشخص شده اند تا جهت ارتباط بهتر با دانشجویان جلساتی را به صورت ویژه با این افراد داشته باشند.

  تعداد نمایش : 1311 بار

QR

تماس با دانشگاه

جزیره کیش ، بلوار سنائی، میدان سازمان منطقه آزاد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش - کد پستی 7941775883

شماره تماس : 07644422720 - شماره فکس : 07644423957

جهت هرگونه ارتباط تلفنی و یا ایمیل با دفتر پژوهش به سامانه Defa.iaukish.ir مراجعه نمایید .

پست الکترونیکی : Info[@]IaukishInt.Ac.Ir

دسترسی سریع

  مدارک لازم جهت ثبت نام

  سرفصل و چارت دروس

  سازمان منطقه آزاد کیش

  سامانه قدیم دانشگاه