Friday 10 July 2020

جمعه 20 تير ماه 1399 11:37:28

 

نسخه آزمایشی

English Page

 

  اطلاعیه پذیرش دانشجو و مدارک ثبت نام

  سامانه امور پایان نامه

  ارتباط مستقیم با مسئولین دانشگاه

  تابلو اعلانات کلاس ها

  نقشه جغرافیایی دانشگاه

Islamic Azad University, Kish International Branch

 قدردانی امام جمعه کیش از بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش 

قدردانی امام جمعه کیش از بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش
حجه الاسلام والمسلمین دکتر حسن زاده در خطبه های نماز جمعه از برگزار کنندگان این برنامه معنوی و با ارزش و به صورت ویژه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش قدردانی به عمل آورد.
سومین یادواره شهدای مدافع حرم که به ‌همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های جزیره کیش و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش برگزار شد، اقشار مختلف مردم، خانواده های شهدا و جانبازان، مسؤلان و مدیران منطقه آزاد، فرمانده‌هان نظامی و انتظامی ، روسای دانشگاه‌های مستقر در کیش ، دانشجویان و اصحاب رسانه حضوری پررنگ داشتند.
حضور خانواده های شهدای مدافع حرم از جمله شهید محسن حججی و شهید وحید فرهنگی والا، به این یادواره فرهنگی و ارزشی جلوه و اثرگذاری عمیقی بخشیده بود.
سخنان همسر شهید وحید فرهنگی والا و خواهر شهید محسن حججی در بیان شخصیت، ویژگیهای اخلاقی و اعتقادات این دو شهید بزرگوار بویژه ترسیم لحظات وداع با خانواده، تاثیری عمیق بر حاضران در مجلس گذاشت و فضای معنوی این یادواره را دو چندان کرد.
شهید محسن حججی، 25 ساله از افراد خیر نجف آباد و از نیروهای مدافع حرم بود که مرداد سال 96 در نبرد با تکفیری های داعش در منطقه مرزی بین عراق و سوریه به اسارت نیروهای داعش درآمد و پس از دو روز اسارت، تکفیری های داعش با جداکردن سر از بدنش، او را به شهادت رساندند. وی از اعضای مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که به محرومیت زدایی در مناطق فقیر کشور می پرداخت.

 شهید مدافع حرم «وحید فرهنگی» متولد 1370 در شهر تبریز واقع در آذربایجان شرقی و فارغ التحصیل رشته مکانیک از دانشگاه آزاد واحد تبریز بود. او در ادلب سوریه در جریان مبارزه با تکفیری های داعش بشدت مجروح شد. سپس برای مداوا به تهران منتقل شد و روز سه شنبه 16 آبان ماه 96 در آستانه اربعین حسینی به کاروان شهدای مدافع حرم پیوست.
این شهید 26 ساله پیش‌تر از اعضای فعال بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز بود که بعد از اتمام تحصیل

  تعداد نمایش : 613 بار

QR

تماس با دانشگاه

جزیره کیش ، بلوار سنائی، میدان سازمان منطقه آزاد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش - کد پستی 7941775883

شماره تماس : 07644422720 - شماره فکس : 07644423957

جهت هرگونه ارتباط تلفنی و یا ایمیل با دفتر پژوهش به سامانه Defa.iaukish.ir مراجعه نمایید .

پست الکترونیکی : Info[@]IaukishInt.Ac.Ir

دسترسی سریع

  مدارک لازم جهت ثبت نام

  سرفصل و چارت دروس

  سازمان منطقه آزاد کیش

  سامانه قدیم دانشگاه